menu

Operator maszyn CNC (obrabiarki, frezarki, szlifierki, tokarki)

Oferta pracy w Niemczech

Oferta aktualna na dzień 2024-06-15

PRACA DLA OPERATORA MASZYN CNC W NIEMCZECH

Niemiecka firma produkcyjna z siedzibą w Saksonii poszukuje do pracy operatorów maszyn CNC: frezarek, szlifierek, tokarek, obrabiarek. Firma pracuje na półautomatycznych maszynach służących do produkcji akumulatorów litowo-jonowych do samochodów elektrycznych.

Warunkiem koniecznym do zatrudnienia jest przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego. Mile widziane doświadczenie w pracy z podobnymi maszynami.

Warunki pracy operatora CNC

praca na maszynach CNC

Oferujemy legalną pracę na bezpiecznych dla pracownika warunkach. Gwarantujemy zatrudnienie na umowę o pracę, pełny pakiet ubezpieczeń, odprowadzanie składek ZUS. Pracownikowi otrzyma również prawo do pełnopłatnego urlopu w standardowym wymiarze godzin.
Na miejscu, w Niemczech, zapewniamy pakiet szkoleń wstępnych, przyuczających do danego stanowiska pracy oraz możliwość zakwaterowania w kilkuosobowych pokojach pracowniczych. Osoby zaangażowane w wykonywaną pracę, odpowiedzialne i sumienne mogą liczyć na szybki awans.

Do obowiązków przyszłego pracownika należy obsługa maszyn, nadzór nad ich pracą oraz kontrola jakości produkowanych detali. Mile widziana kreatywność i pomysłowość, w celu usprawniania poszczególnych elementów procesu produkcji. Dodatkowym zadaniem będzie sumienne prowadzenie dokumentacji technicznej realizowanych zadań oraz dbanie o porządek na własnym stanowisku pracy.

Wymagania:

  • język niemiecki umożliwiający poprawne zrozumienie poleceń służbowych i swobodne porozumienie z innymi pracownikami
  • wykształcenie kierunkowe (mechanika przemysłowa, elektronika, mechatronika)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem


Jesteś zainteresowany?

Prześlij nam swoje CV przy pomocy przycisku "złóż CV" (zielony prostokąt u góry strony) lub poprzez przesyłanie aplikacji pod e-mail info@fhu-mes.pl. Prosimy o wpisanie w tytule maila "Operator maszyn CNC - zgłoszenie".

Dane osobowe
Informacje dodatkowe