menu

Pielęgniarze/Pielęgniarki

Oferta pracy w Niemczech

Oferta aktualna na dzień 2024-06-15

PRACA DLA PIELĘGNIARKI W NIEMCZECH

Oferujemy pracę w niemieckich szpitalach, w domach opieki dla osób starszych lub pracę u osób prywatnych. Miejsce pracy zależne jest od aktualnego zapotrzebowania lub od posiadanego wykształcenia i doświadczenia zawodowego. Pracownik odpowiedzialny będzie za jakość wykonywanej pracy, profesjonalne wykonywanie zabiegów higieniczno-pielęgnacyjnych. 

Warunki pracy dla pielęgniarek

praca dla pielęgniarki i pielęgniarzaGwarantujemy legalne i stabilne zatrudnienie na terenie Niemiec w oparciu o niemiecką umowę o prace lub umowę z polską agencją pracy tymczasowej. Zarobki od 1300 euro netto/miesięcznie. Praca umożliwia zdobywanie nowych umiejętności, rozwój zawodowy oraz uzyskanie niemieckiego certyfikatu zawodowego (gwarantuje on wzrost wynagrodzenia do poziomu min. 1800 euro netto/miesięcznie). 

Oferujemy bezpłatne zakwaterowanie na miejscu oraz pomoc w adaptacji do nowego środowiska. Przed wyjazdem - pomagamy w załatwieniu formalności z niemieckim pracodawcą, m.in. z nostryfikacją polskiego dyplomu. Zapewniamy pełną obsługę dokumentacji księgowej.

Wymagania:

  • wykształcenie medyczne w zawodzie pielęgniarka wraz z czynnym prawem do wykonywania zawodu
  • poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego umożliwiająca kontakt z pacjentem oraz współpracę z niemiecką służbą zdrowia
  • minimum 1 rok doświadczenia w pracy z pacjentami
  • otwartość i wrażliwość na drugiego człowieka
Mile widziane osoby zainteresowane podjęciem długoterminowej współpracy. 


Jesteś zainteresowany?

Prześlij nam swoje CV przy pomocy przycisku "złóż CV" (zielony prostokąt u góry strony) lub poprzez przesyłanie aplikacji pod e-mail info@fhu-mes.pl. Prosimy o wpisanie w tytule maila "Pielęgniarka - zgłoszenie".

Dane osobowe
Informacje dodatkowe